این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

شرکت در همایش

به ‌آگاهی تمامی اساتید، دانشجویان، پژوهشگران می رساند افرادی که تمایل دارند در همایش شرکت نمایند نام و نام خانوادگی خود را به شماره 09106558438 ارسال نمایند. لازم به ذکر است جمع آوری اسامی و تعداد حاضرین جهت صدور رایگان گواهی شرکت در همایش می باشد. مکان برگزاری همایش سالن شهید مفتح دانشکده الهیات دانشگاه ازاد اسلامی واحد کرج می باشد. ساعت شروع همایش 8 صبح سه شنبه 19 اردیبهشت می باشد.


ادامه مطلب1396/02/15

نمایه سازی مقالات در isc تغییر زمان برگزاری همایش مکان برگزاری همایش

به اطلاع کلیه کاربران سایت میرساند که طبق هماهنگی ها و رایزنی های به عمل آمده مقالات پذیرش شده این کنفرانس در سایت Iscنمایه سازی می شود.
در ضمن با توجه به درخواست مکرر پژوهشگران، دانشجویان و اساتید محترم تاریخ همایش به 19اردیبهشت تمدید و پژوهشگران می توانند مقالات خود را تا تاریخ 15 اردیبهشت به همایش ارسال کنند.
مکان برگزاری همایش نیز سالن شهید مفتح دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج می باشد.

http://conf.isc.gov.ir/spes2017/fa/


صفحه اختصاصی همایش در پایگاه استنادی جهان اسلام
isc


ادامه مطلب1396/01/29

تغییر زمان برگزاری همایش

به ‌آگاهی تمامی اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و کارشناسان محترم می‌رساند، با توجه به تعمیر و تجهیز سالن همایش و آماده سازی مجموعه مقالات اولین همایش ملی علوم اجتماعی، علوم تربیتی، روانشناسی و امنیت اجتماعی تاريخ برگزاری به 07اردیبهشن ماه 1396 و تاریخ ارسال مقالات به 30فروردین ماه 1396تغییر یافت. لازم به ذکر است گواهی موقت در صورت نیاز پژوهشگران گرامی به آنها ارسال خواد شد.


ادامه مطلب1395/11/30

اطلاعیه شماره 3- نمایه سازی مقالات کنفرانس در سایت سیویلیکا و کنسرسیوم محتوی ملی جمهوری اسلامی ایران

به اطلاع کلیه کاربران سایت میرساند که طبق هماهنگی ها و رایزنی های به عمل آمده با انتشارات بوم سازه نمایه سازی مقالات پذیرش شده این کنفرانس در سایت سیویلیکا و کنسرسیوم محتوی ملی جمهوری اسلامی ایران مذکور انجام می پذیرد.


ادامه مطلب1395/10/14

صفحه اولصفحه قبل12 صفحه بعدصفحه آخر